Turek Residences
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Jacuzzi |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Turek Residences Ushuaia ligt op afstand van 6 km van het Plaza Islas Malvinas en heeft een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Het appartement is te bereiken vrij dicht bij Parada Linea B bushalte.
Dit appartement is op 10 minuten rijden van het Scheepvaartmuseum te vinden. Deze accommodatie ligt op 4 km afstand van het Museo Yámana in Ushuaia. Op zo'n dan 15 minuten rijden van Turek Residences vindt u de Iglesia de la Merced.
De accommodatie heeft een zitruimte en een volledig uitgeruste keuken en is ingericht met een slaapbank. Turek Residences komt met slaapbanken. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.
Turek Residences biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Als u een vroege vlucht hebt vanaf Ushuaia, ligt het appartement op 5 km van Ushuaia – Malvinas Argentinas. Om een ware ontspanningservaring te garanderen, biedt dit appartement een bubbelbad en een sauna, evenals toegang tot een wellnesscentrum.
- Locale bezienswaardigheiden
- Eva Peron4,4 km
- Galeria Tematica Pequena Historia Fueguina4,2 km
- het Museo del Fin del Mundo museum4,2 km
- Monumento Antiguos Pobladores de Ushuaia4,5 km
- Muelle Turistico4,4 km
- End of the World Sign4,4 km
- The End of the World Museum4,5 km
- Provincial Legislature4,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ushuaia – Malvinas Argentinas13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Jacuzzi
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Turek Residences.
Gasten van Turek Residences kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Plaza Islas Malvinas, op 6 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Iglesia de la Merced (5 km) en het Museo Yámana (4 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Turek Residences in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Turek Residences naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Turek Residences te boeken?
De prijs van het boeken van Turek Residences is $48. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Turek Residences?
Turek Residences heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad en een sauna. - ❓
Beschikt Turek Residences over een internetverbinding?
Ja, Turek Residences is voorzien van Wi-Fi in openbare gebieden.